Privatumo politika

Bendrosios nuostatos

Uždarosios akcinės bendrovės „Industrikonas“ (toliau – Įmonė) privatumo politika aprašo kaip bus renkami, naudojami ir tvarkomi jūsų duomenys, kai naudojatės svetaine www.industrikon.lt (toliau – Svetainė). Paspausdami mygtuką „Sutinku“, jūs sutinkate su jūsų duomenų informacijos rinkimu ir naudojimu laikantis šios privatumo politikos.

 1. Įmonė užtikrina, kad asmens duomenys, gauti apsilankius Svetainėje, bus tvarkomi pagal Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą, taip pat kitus teisės aktuose nustatytus asmens duomenų tvarkymo reikalavimus.
 2. Mūsų Svetainėje yra pateikiamos nuorodos į kitus tinklalapius, kuriems nėra taikoma ši privatumo politika ir juose taikomos privatumo nuostatos gali skirtis. Rekomenduojame susipažinti su  kiekvieno tinklalapio privatumo politika, prieš pateikiant bet kokią jus identifikuojančią informaciją.

Asmens duomenų gavimo būdai

 1. Įmonė jūsų asmens duomenis gauna trimis būdais, kai:
 • Jūs informaciją apie save pateikiate pats, t.y. atsiunčiate informaciją Įmonei bet kokia forma, siųsdami savo CV, motyvacinį laišką, kandidatuojant į Įmonės darbo skelbimus darbo paieškos portaluose, bendraujant su Įmone telefonu, el. paštu, susitikimų metu.
 • Duomenys slapukų pagalba generuojami automatiškai, jums naudojantis Svetaine: IP adresas, interneto svetainės naudojimo laikas ir trukmė, paieškos duomenys ir bet kokia slapukuose saugoma informacija, kuri gali identifikuoti jūsų naršyklę ar paskyrą.
 • Duomenys apie jus gaunami iš trečiųjų šalių, t.y. jūsų sutikimo pagrindu informaciją apie jus gaunama iš trečiųjų šalių, tokių kaip Facebook, Google.

Asmens duomenų tvarkymo tikslai

 1. Asmens duomenys tvarkomi šiais tikslais:
 • Išrašyti finansinius dokumentus, pvz., sąskaitas faktūras;
 • Spręsti produktų pristatymo klausimus;
 • Tiesioginės rinkodaros tikslu;
 • Tobulinti svetainės patogumą;
 • Išskirtiniais atvejais, pvz. siekiant užtikrinti savo teisėtus interesus kilus teisminiam ar kitokiam ginčui.

Slapukai

 1. Slapukas (angl. Cookie) yra tekstinė informacija, kurią serveris siunčia į naršyklę, ir kuri yra saugoma naršyklėje. Ši informacija yra siunčiama į serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė prašo atidaryti internetinį puslapį. Tai leidžia serveriui prisiminti naršyklės nustatymus ar stebėti interneto naršyklės apsilankymus.Slapukai suteikia galimybę Svetainei veikti efektyviau ir pagerinti naršymo kokybę, be to, teikti informaciją internetinio puslapio administratoriams statistikos ar reklamos tikslais. Svetainėje naudojami šie slapukai:

 

Slapuko pavadinimas Aprašymas
_ga Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją.
_gid Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją.
_gat Naudojamas nustatyti naujas sesijas / apsilankymus.
.IsorinisSPISAuthData , ASP.NET_SessionId Standartinis slapukas naudojamas vartotojo sesijai palaikyti.

 

 1. Slapukus valdyti galite per naršyklių nustatymų parinktis: jei nenorite priimti slapukų, savo naršyklėje galite pasirinkti nustatymą nepriimti visų slapukų arba siųsti įspėjimą, kai yra sukuriamas slapukas. Atsisakę slapukų, galite netekti galimybės naudotis kai kuriomis svetainės funkcijomis.

Privatumo politikos užtikrinimas

 1. Įmonė įsipareigoja užtikrinti jūsų asmens duomenų apsaugą. Jūs bet kada galite reikalauti ištrinti, koreguoti arba keisti jūsų asmens duomenų saugojimo ir naudojimosi jais sąlygas.
 2. Jeigu turite klausimų ar pastebėjimų dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo, prašome susisiekti su mumis el. p. adresu info@industrikon.euarba tel. numeriu +370 652 19877. Šiuo adresu taip pat galite pateikti bet kokias pastabas šiai privatumo politikai.

Privatumo politika sukurta 2020-04-30.

Kontaktai

+370 652 19877 / info@industrikon.lt / Veiverių pl. 139, LT-46389, Kaunas, Lietuva