Pramoninė
oro valymo įranga
ir sprendimai
geriausiomis
sąlygomis

Apie mus

Daugiau kaip du dešimtmečius grupė inžinierių kuriame oro valymo sistemos sprendimus pramonės įmonėms Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Ukrainoje. Esame praktikai, gerai suprantame pramonės technologinius procesus, todėl ne tik kuriame, bet ir konsultuojame, parenkame tinkamiausią oro valymo įrangą.

Mūsų tikslas – pasiūlyti Jums tinkamiausią oro valymo įrangą geriausia kaina ir taip prisidėti prie švarios gamtos išsaugojimo.

Šiandien be oro valymo įrangos neįsivaizduojama medienos, metalo apdirbimo, energetikos įmonių ir kitų pramonės įmonių veikla, kurioms rūpi mus supanti aplinka.

Esame pasiruošę vos penkiais žingsniais išspręsti pramonės įmonių problemas dėl valymo įrangos:

1
Visus projektus pradedame nuo vizito pas Užsakovą, kad tiksliai suprastume Užsakovo lūkesčius ir techninius poreikius, gamybos ypatumus ir vietą.
2
Sukuriame projekto techninį aprašymą, kurį dar kartą deriname su Užsakovu.
3
Po techninių sąlygų suderinimo mūsų specialistai kartu su gamintojais siūlo geriausiai Užsakovo poreikius atitinkančius sprendimus, padaroma tiksli sąmata.
4
Užsakome gaminti įrangą arba parenkame jau pagamintą, standartinę įrangą. Gamybos procesą koordinuoja mūsų specialistai.
5
Įranga pristatoma Užsakovui ir sumontuojama.

Mes atstovaujame

Kontaktai

+370 652 19877 / info@industrikon.lt / Veiverių pl. 139, LT-46389, Kaunas, Lietuva